Březen 2011

Přemýšlím...

9. března 2011 v 20:07 | Terušš |  Moje kecy..:D
Yo mí milí Majklovci!
Jak jste si mohli povšimnou blog už nějakou tu chvíli stojí. Hmm řeknu to takle:
Nevím jak to bude dál...
Já vím hrozně inteligentní věta^.^, ale jde o to, že to s tímhle blogem vypadá bledě. Mám pocit, že se blíží, pomalu jako temnotatohle neřešte jsem zblblá z anime^.^, konec tohohle blogu.
Možná vás uklidní, že to nebude konec, jako konec, ale pouze pozastavení až do nevim kdy. Možná sem ještě někdy zajdu a napíšu nějaký ten článeček, ale víc toho nečekejte.
!!Tohle nemá s Mikem nic společnýho!! Chci říct, mám ho ráda, opravdu moc, ale... nevím co bych sem přidávala. Nechci kopírovat články a vkládat obrázky, který stejně už všichni viděli. Taže asi tak...
Ach jo kdo by to řekl, jedny prázdniny, jedno pozastavení a celej blog je v háji. Mazat ho teda rozhodně nebudu, mám na něj hodně vzpomínek a taky jsem si dala s jeho 'obsahem' hodně práce.
Na závěr chci poděkovat všem svým SB a taky těm co sem chodili a díky kterým jsem získala tak krásný vzpomínkya návštěvnost, ale to je vedlejší. Nikdy by mě nenapadlo že bude mít náštěvnost vyšší než 1 000. Arigato gozaimasu^.^.
Nebudu říkat, že se mi po vás bude stýskat. Tím ovšem nemyslím, že mi jste ukradení (!) to v žádným případě. No už nemám co říct takže to ukončím. Tímto se s vámi všemi loučím.
Anet.k, Polo, Tér*, Soso, BarisQo, Kiko, Loui, Wino, Verunko, MJJforever, NiKKyt, Katy_L.O.V.E, LoveCullenko, Miki Susan, Roman-Jackson♫, Christino Jackson, Lady*DarkNight, Michelle-miso byly jste ty nejlepší SB jaké jsem kdy měla. Vydrželi jste to se mnou až dokonce, arigato. Jane Jackson, i tobě patří můj obrovský dík, doufám, že si ještě někdy napíšem^.^. Nesmím zapomenout na zuzy, která mi taky byla podporou, arigato. Dále děkuji všem co si přečetli a okomentovalipovídky, byly to moje vůbec první povídky, moc jste mi tím pomohli. Vy všichni ostatní, co jste sem přišli, byť nerespektovali pravidla a dávali mi reklamy pod články, i vám děkuji, že jste na tento blog vůbec přišli.
私はあなたたちを大好き。
Miluju vás.
さようなら。
Sbohem.
Terušš


Jsem členkou:
__flashReplacement__